КАТАЛОГ ДИВАНОВ
Як дістатися
м. Київ, вул. Григоровича-Барського 1
ПН-ПТ 10:00–20:00
СБ-НД 10:00–19:00
Дивани Ліжка SALE Контакти
icon
Доставка по Києву - 0 грн. Безкоштовна доставка, підйом і установка.
Крісло-мішок у подарунок.

Практичні дивани єврокнижка з ортопедичним матрацом!

Практичні дивани єврокнижка з ортопедичним матрацом!

У вигляді високої популяризації диванів єврокнижка, компанія Divan Plus почала виробництво ряду моделей з комфортними ортопедичними матрацами. У наш час все більше людей купує дивани в якості основного місця для сну. В таких умовах вкрай важливо надати споживачеві дійсно повноформатне, комфортне і зручне місце для відпочинку. Саме з цієї причини матраців та механізмів трансформації приділяється величезна увага. 

Сучасні дивани єврокнижка з ортопедичним матрацом це: 

  • міцна конструкція, виконана з високоякісних матеріалів;
  • відповідність суворим європейським екологічним нормам;
  • гіпоалергенні оббивні матеріали;
  • новий якісний та надійний пінополіуретан;
  • довговічна і надійна конструкція пружинного блоку. 

Що стосується самих матраців, то створення даної лінійки здійснювалося при тісній співпраці з експертною групою лікарів і спортивних реабілітологів. Вкрай важливо було створити не просто спальне місце, яке забезпечується практично будь-яким складним диваном, а повноцінне спальне місце, за рівнем комфорту соперничающее з ліжком і дана задача була виконана чудово. 

Диван Плюс з пружинним блоком дивани єврокнижка! 

з пружинним блоком диван єврокнижкаВелику кількість позитивних відгуків від незалежних експертних груп і реальних користувачів зробило дивани єврокнижка з пружинним блоком неймовірно популярними в сезоні двох останніх років. Цей форм-фактор став родоначальником нових традицій компанії і тепер всі нові моделі розробляються з упором на зручне і комфортне спальне місце. 

Крім іншого, дивани єврокнижка з пружинним блоком від компанії «Диван Плюс» мають настільки високим попитом завдяки низькій вартості, але при цьому поліпшеним комфортом і надійністю. Досягнуто це завдяки власним налагодженому виробництву і широким можливостям регулювати фінансову політику. Наша мета - надати якісні м'які меблі європейської якості великій кількості споживачів в Україні. Максимально швидко досягти даної мети можна при демократичному рівні цін на нашу продукцію. 

Додатково до конкурентоспроможними цінами ми пропонуємо відмінні умови, такі як: 

  • кредитування, або розстрочку під 0% на 3 платежу;
  • безкоштовна доставка, підйом і установка товару по Києву і Київської області;
  • цінні подарунки нашого виробництва на вибір – крісло-мішок, або журнальний столик;
  • швидка доставка в день замовлення;
  • гарантійний термін обслуговування – 24 місяці;

 Дивани єврокнижка з пружинним блоком і ортопедичним матрацом з нашого магазину - новий рівень комфорту доступний кожному! 

Передзвоніть мені