КАТАЛОГ ДИВАНОВ
Як дістатися
м. Київ, вул. Григоровича-Барського 1
ПН-ПТ 10:00–20:00
СБ-НД 10:00–19:00
Дивани Ліжка SALE Контакти
icon
Доставка по Києву - 0 грн. Безкоштовна доставка, підйом і установка.
Крісло-мішок у подарунок.

Крісло мішок

Крісло мішок

Компанія Divan Plus піклується про своїх клієнтів і намагається радувати не тільки якістю товарів, але й приємними бонусами - кріслом-мішком або двома декоративними подушками на вибір.

Крісло-мішок - ідеальний вибір для людей, які можуть оцінити всі переваги найвищого комфорту, універсальності, практичності для будь-якої кімнати! Безкаркасні меблі в приємній тканині, красивій вишивці і стилі, роблять вироби особливими.

При виборі подарунка - крісло-мішка, колір уточнюйте у менеджера. Колір мішка не змінюється.

При виборі подарунка - 2 декоративні подушки, без можливості вибору кольору.

Акція діє не на всі моделі диванів. Докладніше про участь дивана в акції можна дізнатися в картці товару. У картці кожного дивана, де діє акція, є блок «Вибрати подарунок». Якщо такого блоку в картці товару немає, то дана модель не бере участі в даній акції.

БЕЗ ПОДАРУНКА

 

З ПОДАРУНКОМ

Перелік товару зі знижками та іншу детальну інформацію про акцію запитуйте у консультантів магазинів Диван Плюс, за тел. +38 (067) 471 71 97 або на сайті divanplus.ua.

* Під подарунком розуміється придбання за 1,00 грн. Компанія Диван Плюс залишає за собою право змінювати умови та період дії акції без попереднього повідомлення користувача.

**На товар, який купується в кредит / розстрочку, акція «Крісло мішок / подушки в подарунок» не поширюється.

***Подарунки від компанії Диван Плюс (крісло-мішок / подушки) не підлягають поверненню або обміну, гарантія на подарунки не поширюється.

Передзвоніть мені