КАТАЛОГ ДИВАНОВ
Як дістатися
м. Київ, вул. Григоровича-Барського 1
ПН-ПТ 10:00–20:00
СБ-НД 10:00–19:00
Дивани Ліжка SALE Контакти
icon
Доставка по Києву - 0 грн. Безкоштовна доставка, підйом і установка.
Крісло-мішок у подарунок.

Нова ера м'яких меблів! Кутові модульні дивани - експерти рекомендують.

Нова ера м'яких меблів! Кутові модульні дивани - експерти рекомендують.

 У двадцять першому столітті технології прогресують, меблевий ринок не стоїть на одній точці. В середині минулого століття до нас прийшли кутові зразки, трохи пізніше модульні. У 30-х роках стали вміщати білизняні ніші, ближче до 70-м можна спостерігати з вбудованим міні-баром. Зараз кутова компонентна продукція на піку популярності, розберемося, у чому їх специфіка. По суті, варіант не має стабільної форми, це м'які меблі в яку входить безліч елементів. Така система зручна, дозволяє зробити його потрібних розмірів і форми. Експерти рекомендують кутові модульні дивани, з-за того що конструкція набагато надійніше і в разі поломки, замінна. 
 

Диван Модерн є №1 серед кутових модульних диванів в Україні!

Компанія Divan Plus йде в ногу з модою. Коли організації думали про продаж стандартних видів, ми внесли в свій асортимент новий зразок Модерн, який через деякий час опинився №1! Буквально через тиждень моделька завоювала серця покупців, і стала лідером реалізації 2018 року. Так само в ТОП-3 увійшли:

  1. Модульний Модерн;
  2. Кутовий Барон;
  3. Граф.

Величезний купівельний попит він здобув завдяки простій конструкції і універсальності. Так само, буйна палітра кольорів, високоякісна тканина – завершальна нотка в інтер'єрі, Divan Plus - гарантований успіх у створенні комфорту і затишку. 
 

Які нові види кутових диванів існують? Модульні, поворотні та інші дивани.

На меблевому ринку, різноманітність вражає, більшість людей навіть не здогадуються, і користуються стандартними моделями. Ми готові розповісти про всі механізми розкладки:

  1. Єврокнижка;
  2. Модульний;
  3. Дельфін;
  4. Аккордіон;
  5. Викочування;
  6. Телескоп;
  7. Поворотний;

Завдяки кожному з пристосувань, створити ідеальне місце для відпочинку і сну. На фабриці все перебувати під детальним наглядом технологів, які  відповідають за особливості. Завдяки двом факторам – якість + вартість, домоглися поваги та довіри споживачів. Для зручності можете переглянути інтернет-сайт і зробити замовлення.

Передзвоніть мені