КАТАЛОГ ДИВАНОВ
Як дістатися
м. Київ, вул. Григоровича-Барського 1
ПН-ПТ 10:00–20:00
СБ-НД 10:00–19:00
Дивани Ліжка SALE Контакти
icon
Доставка по Києву - 0 грн. Безкоштовна доставка, підйом і установка.
Крісло-мішок у подарунок.

Недорогий диван єврокнижка від фірми Диван Плюс!

Недорогий диван єврокнижка від фірми Диван Плюс!

Серед великого розмаїття сучасних моделей є маса цікавих форм-факторів диванів. Для цінителів класичних рішень є звичайні прямі дивани, хто любить кутові рішення з багатоскладовими трансформаційними механізмами. А є справжні бестселери ринку і мова йде про дешевих дивани Єврокнижка, які встигли знайти оглушливий успіх на внутрішньому ринку країни. Головною відмінною рисою подібного форм-фактора є повноформатне спальне місце. Якщо ви хочете купити диван Єврокнижка недорого для того, щоб отримати повноцінне спальне місце, то цей варіант підійде для вас ідеально.

Особливості і унікальні якості сучасних моделей

При розробці типової моделі в даному класі найбільша увага приділяється наступним факторам: 

  1. посилений каркас виконаний з якісних матеріалів європейської якості;
  2. укріплені механізми трансформації, розраховані на величезну кількість циклів;
  3. оббивні матеріали зі зносостійкої тканини (шкіри);
  4. можливість експлуатації в повсякденному режимі;
  5. всі використовувані матеріали мають гіпоалергенними властивостями і не несуть шкоди організму. 

Всі ці норми диванів Єврокнижка враховуються і контролюються з особливою суворістю, адже цей форм-фактор розрахований на щоденне використання дивана в якості спального місця. В таких умовах важливо враховувати навіть найдрібніші деталі і забезпечити максимальний комфорт експлуатації. На ринку існує широкий вибір моделей, як з звичайними наповнювачами, так і дивани Єврокнижка з ортопедичним матрацом – ППУ та пружинний блок.  

Купити диван Єврокнижка в Києві стало ще простіше, велика частина інтернет-магазинів пропонує чудові моделі вітчизняних виробників, які славляться довговічністю і унікальним дизайном. Сучасні дивани українського виробництва — це не тільки знак найвищої якості з мінімальною вартістю, це справжній предмет гордості, який стане ідеальним доповненням вашого будинку на довгі роки. Говорячи про дизайн сучасних диванів в даному форм-факторі хочеться відзначити той факт, що дизайнерські досягнення українських компаній високо оцінило величезна кількість споживачів і критиків в західноєвропейських країнах. Купуючи диван Єврокнижка в Києві, ви можете бути впевненими у високій якості виробництва. 

Передзвоніть мені