КАТАЛОГ ДИВАНОВ
Як дістатися
м. Київ, вул. Григоровича-Барського 1
ПН-ПТ 10:00–20:00
СБ-НД 10:00–19:00
Дивани Ліжка SALE Контакти
icon
Доставка по Києву - 0 грн. Безкоштовна доставка, підйом і установка.
Крісло-мішок у подарунок.

Гарантія та повернення меблів

Гарантійне обслуговування м'яких меблів і диванів становить 24 місяці. У гарантійне обслуговування входить роботи по ремонту і заміні дефектних частин товару. Якщо дефект товару виник у відні виробництва, ремонт і усунення – безкоштовно. Гарантійне обслуговування починається з моменту отримання товару клієнтом.

Якщо у клієнта є претензія до придбаного товару, то потрібно звернутися в наш відділ сервісу і викласти суть питання. При собі обов'язково мати товарний чек на товар. Номер телефону відділу сервісу - (068) 584-32-00.

Прохання, при отриманні товару оглянути на цілісність і відповідність зовнішнім виглядом, розмірами, тканини, кольорів, фурнітури товару. Претензії щодо невідповідності вказати відразу відділу логістики при отриманні товару. Надалі такі скарги не приймаються, роботи будуть усунуться за рахунок клієнта.

Гарантійне обслуговування не діє в таких випадках:

 1. з моменту закінчення терміну гарантії;
 2. при неправильній експлуатації товару;
 3. при механічних ушкодженнях;
 4. при перевищенні навантажень;
 5. при втраті гарантійного талону;

В такому випадки, ремонт здійснюється за рахунок покупця.

гарантія на диван
повернення товару

До дефектів не відноситься наступне:

 • Невелика різниця у відтінку і фактурі тканини;
 • Допустиме відхилення в габаритах вироби ± 7-9см (згідно ГОСТ 19917-93).*

Повернення Товару

Згідно з Законом України, статті 9 « Про захист прав споживача», клієнт має право повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту придбання. Повернення товару можлива, якщо виконані наступні пункти:

 • Якщо товар має новий товарний вигляд і не був в експлуатації;
 • Є всі деталі;
 • Є товарний чек;

Поверненню не підлягають такі товари:

 • Уцінені;
 • Пошкоджені;
 • Моделі, що зроблені за індивідуальним замовленням;
 • Подарунки від компанії Диван Плюс (крісло-мішок і подушки), не підлягають поверненню або обміну, гарантія на подарунки не расспостраняется. 

* На підставі ГОСТ 19917-2014, ГОСТ 9333.0, ГОСТ 9733.27, ТР ТС 25 - 2012 для м'яких меблів, габарити якої визначаються розміром м'якого елемента, допускаються граничні відхилення ± 70 мм. допустимі (в межах 7 балів за шкалою сірих тонів) відмінності від відтінку тканини зразка, для меблів зі знімними чохлами допустимі складки на облицювальній матеріалі, що обумовлено конструктивною особливістю і художнім вирішенням моделі. Складки на облицювальній матеріалі м'яких елементів, що виникають після зняття навантажень і зникаючі після розгладження рукою.

Передзвоніть мені