КАТАЛОГ ДИВАНОВ
Як дістатися
м. Київ, вул. Григоровича-Барського 1
ПН-ПТ 10:00–20:00
СБ-НД 10:00–19:00
Дивани Ліжка SALE Контакти
icon
Доставка по Києву - 0 грн. Безкоштовна доставка, підйом і установка.
Крісло-мішок у подарунок.

Вигідні покупки з «Оплатою частинами»

Як скористатися?

  1. Безкоштовно отримаєте карту «Універсальна» ПриватБанку.
  2. Дізнайтеся свій ліміт на покупки за кредитом «Оплата частинами» ( «Миттєва розстрочка») в Приват24 (меню «Оплата частинами»), мобільних додатках «Оплата частинами» і Приват24 або відправивши SMS-команду CHAST на номер 3700 * (+380920003700 - для SMS з-за кордону).
  3. Виберіть товар на нашому сайті.
  4. Здійснити транзакцію по терміналу можливо тільки на магазині до 6 платежів без скритих комісій та переплат, за адресою - вул. Григоровича-Барського, 1, ТЦ «Сова»

Покупка частинами від Монобанк

Безкоштовна розстрочка, яка дозволяє розбити покупку на зручну кількість до 6 платежів без скритих комісій та переплат.

  • Станьте клієнтом monobank. Це безкоштовно
  • Дізнайтеся свій ліміт на Покупки частинами
  • Купуйте частинами в магазинах-партнерах
  • Збільшуйте строк. Покупки частинами до 6 місяців

Зверніть увагу!

  1. на товари, які оформляються в кредит / розстрочку, акція “подарунок” не поширюється. Доставка платна, по Києву - 900 грн.
  2. при поверненні товару і його придбання в розстрочку:

Клієнт має право відмовитися від кредиту, звернувшись на магазин, шляхом повернення товару (якщо кредит видавався шляхом перерахування на рахунок юридичної особи (продавця) за товари та / або послуги, придбані клієнтом). Таке повернення або відмова від надання послуг можливі на умовах торгового підприємства (здійснює продаж товару або надання послуги) згідно з чинним законодавством. У разі відмови від кредиту клієнт сплачує банку відсотки за користування кредитом і вартість усіх послуг, пов'язаних з обслуговуванням і погашенням кредиту, за період фактичного користування кредитом. Клієнт має право повернути придбаний за рахунок кредиту товар, при цьому клієнтові повертається сума товару за мінусом відсотків, які компанія сплатила банку за користування кредитом та вартість всіх послуг, пов'язаних з обслуговуванням і погашенням кредиту за період фактичного користування кредитом.

Передзвоніть мені